Досягнення 2020-2021 н.р.

Міський конкурс освітніх проектів в галузі дошкільної освіти. Проєкт «Болдеринг як засіб всебічного розвитку дітей дошкільного віку» (онлайн) 1 місце

“Ділимось досвідом” з колегами та батьками у рубриці “Дистанційна освіта”

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Участь у онлайн-Конкурсі «Колискова пісня» серед ЗДО ВМТГ, який відбудеться під гаслом: «Світ закриває очі, мелодія летить, В обіймах колискової малятко міцно спить!»                                                   Номінація «Мелодія серця, сучасне поетичне слово – сплелися міцно в ніжну колискову».                                                                                                «Колискова», муз. і слова Мартіна Кельмана виконала Слоквіч Ольга мама вихованця групи №5 Нікіти Слоквіча.

Участь у обласних грантах з проектом «Популяризація болдерингу як засіб зміцнення здоров’я дошкільників за допомогою дистанційного навчання”  ІІ місце                                                                      Друк у журналі «Палітра педагога» №4, 2021 рік

Друк у журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу»       №5, 2021 рік                                                                                                                    Стаття «Болдеринг як засіб фізичного розвитку дітей»

Онлайн-Конкурс «Bright Talent Stars» у рамках міського фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка» у закладах дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади                                                  Хореографічний жанр, номінація «Танцювальний мікс», «Retro girls».

Інструментальний жанр, номінація «Музичний передзвін» номер музичного гуртка «Дивограй» (вихованці старшої групи) – оркестр «Полька» І. Дунаєвський.

Номінація «Поетична палітра», художнє читання вихованці старшої групи №8 Олександр Горобчук з віршем «Коли я виросту» автор Олена Макула

та Емілія Петик з віршем «Про жінок» автор Ліна Костенко        Поліцейський патруль в гостях у дошкільнят