Досягнення 2022-2023 н.р.

Виступ 27 вересня 2022 року у секційній майстерні “Вереснева феєрія дошкілля Вінниччини”, організованій комунальним закладом вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти». Презентація “Болдеринг як засіб всебічного розвитку дітей дошкільного віку”. Досвід роботи колективу з даного питання представили вихователі-методисти дошкільного закладу  Ковальчук Д.О., Павловська І.А..

За активну участь у реалізації завдань національно-патріотичного виховання, наслідування найкращих прикладів козацької педагогіки, формування фізичної досконалості дітей дошкільного віку  у спортивних перегонах “Перші кроки” колектив дошкільного закладу відзначено подякою Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Чудове досягнення педагогічного колективу нашого дошкільного закладу! Маємо новий статус – “Заклад освіти – учасник програми Google for Education”.

Наш освітній проєкт “Формування соціально-патріотичної компетентності дітей дошкільного віку засобами інноваційних технологій” став однією із конкурсних робіт на XIV Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» в тематичній номінації «Інновації в національно-патріотичному вихованні здобувачів освіти».

Як результат, висока оцінка – колектив закладу нагороджений  дипломом та золотою медаллю.

22 лютого 2023 року у форматі онлайн-конференції відбулася зустріч вінницьких та польських освітян. За її результатами наш дошкільний заклад розпочав співпрацю із польськими партнерами, а саме з PRZEDSZKOLE SAMORZADOVE №14 IM. MARII KOWNACKIEJ W KIELCACH (дошкільний заклад №14 м. Кельце). Співпрацю реалізовуватимуть в рамках проєкту «Вінниця – Кельце: освітній інтеркультурний діалог».На сьогодні нами вже розроблені та узгоджені проектні пропозиції щодо подальшої роботи.

Доброта та гуманність сильніші за війну!

За участь у ІІ Міжнародному занятті доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, а саме за 8 чуттєвих та нестандартних занять, проведених педагогами закладу  з 1 по 7 березня 2023 року та  присвячених чотирилапим улюбленцям,  наш заклад отримав сертифікат від благодійного фонду “Щаслива лапа”. Не втомлюємось робити цей світ добрішим!

Участь практичного психолога Ірини Павловської у міжнародному українсько-польському проєкті «Психологічна підтримка для дітей дошкільного віку». Навчання у польському місті Білгорай.

Участь у виставці-конкурсі на кращу ляльку-мотанку «Берегиня роду українського». Представлення на конкурс ляльки-мотанки “Наречена”.

Проведення педагогами закладу та вихованцями старших груп екскурсійного тижня «Берегиня роду українського» на базі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної. Висвітлення даної події на телебаченні «Суспільне Вінниця».

Інтерв’ю вихователів Франко О.В., Ткачук Р.М. про оберіг, ляльку-мотанку,  для телеканалу ВІТА.

Участь в обласних Грантах. Представлення  проекту «Застосування інформаційних та інноваційних технологій, міжнародних комунікацій – комплексна системна щодо здійснення національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку».

Друк у Освітянському альманасі «Ідеї. Можливості. Вдосконалення».Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради . Випуск №3.  Стаття “Формування національно-патріотичної компетентності дітей дошкільного віку засобами інноваційних технологій”.

Участь педагогів закладу в акції #Квітни.Допомагай.Перемагай за підтримки фонду громади “Подільська громада” та компанії “Декоплант”. На території дошкільного закладу було висаджено саджанці троянд різних сортів.

Участь вихованців закладу у фестивалі дитячої творчості «Сяйво талантів».                                                                                    Конкурс «Україна незламна, сильна, талановита».

Проведення 6-годинного тренінгу для педагогів міста (вихователів-методистів, практичних психологів, вихователів) практичним психологом Іриною Павловською у рамках  українсько-польського проєкту «Психологічна підтримка для дітей дошкільного віку».

Педагоги дошкільних закладів міста стали слухачами серії майстер-класів з оволодіння текстовим редактором “МS Word”, проведених консультантом                       КУ “ЦПРПП ВМР” Мельником Т.С..  Із 142 учасників успіхів по завершенню навчання досягнули 10 слухачів , 5 з яких є педагогами нашого дошкільного закладу. Пишаємось вмотивованістю, наполегливістю та старанністю наших колег.