Досягнення 2023-2024 навчальний рік

З 01.09.2023 року по 15.09.2023 року у дошкільному закладі проходили спортивні перегони “Перші кроки” під гаслом “Спорт єднає всіх!”.

З 20 по 22 вересня 2023 року у дошкільному закладі проходила виставка інсталяцій творчих робіт з нагоди Міжнародного дня миру, який відзначається 21 вересня в Україні, як і в усьому світі. Мир – це найбільше бажання кожного українця!

Колектив дошкільного закладу щиро дякує усім, хто долучився до проєкту «КРИЛА», ініційованого Благодійним фондом «ОВЕС». Зібрані пластикові кришечки будуть відправлені на переробку, а отримані кошти  перераховані на закупівлю БПЛА українського виробництва для підрозділів Збройних Сил України.

У дошкільному закладі відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України  “УКРАЇНА – це ми!”.

Хід ярмарку було висвітлено газетою Вінничини “33-Й КАНАЛ”

Військові 4 ОТБр БУАР отримали зарядні пристрої, які були придбані за кошти з благодійного ярмарку та надіслані нашим Захисникам. А ще  дошкільнята передали малюнки, аплікації та обереги, які створили власними руками, щоб огорнути усіх наших Захисників любов”ю. Разом зі словами вдячності нашим дошкільнятам прапор з підписами з фронту.

Розроблено методичний посібник “Психологічна підтримка для дошкільнят” (Україна-Польща, 2023), укладачкою з Вінниці є  Ірина Павловська, практичний психолог дошкільного закладу, учасниця українсько-польського проєкту.

Дошкільники нашого закладу долучились до благодійної акції “Каштановий донат” Отримані кошти від збору каштанів усіма учасниками акції,  ГО “Подільська Ластівка” спрямувала на придбання матеріалів на виготовлення буржуйок та їх комплектуючих. Вихованці нагороджені грамотою від громадської організації.

За підсумками проведення конкурсу «Створення екологічного куточка у ЗДО в рамках проєкту «EcoWorldKids», який проходив з у період з 21.09.2023 по 03.11.2023 серед закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади, наш заклад став переможцем з проєктом «Інтерактивний метеомайданчик «Discovery START!!!» у номінації «Discovery-лабораторія».

До Всесвітнього дня дітей дошкільнята нашого закладу доєднались до  виконання Всеукраїнської онлайн-руханки  в рамках фестивалю “Назустріч Успіху” Всеукраїнського проєкту “Єдина Україна” та нагороджені почесною грамотою за встановлення Національного рекорду “Єднання”.

Колектив дошкільного закладу нагороджено грамотою департаменту освіти Вінницької міської ради за  перемогу у міському Конкурсі дитячої творчості  «Дитячі історії про…», що проводився серед закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади та був організований на виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року.

31 січня 2024 року в онлайн-режимі відбувся відкритий показ «Кращі практики дошкілля», організований відділом дошкільної освіти КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти”. До  майстер-класу «Ейдотехніка для дошкільнят», який провели тренери з нашого дошкільного закладу Ірина Павловська та Світлана Буняк, долучилось більше 100 педагогів міста та області.

Педагоги та діти нашого дошкільного закладу долучитися до ІІІ Міжнародного заняття доброти. З 26 лютого по 1 березня 2024 року було проведено серію занять, екскурсій присвячених собакам та котам. Ми стали учасниками рекорду України!

Участь вихованців закладу у міському конкурсі “Таланти твої, Україно!” у рамках фестивалю дитячої творчості «Сяйво талантів». Оригінальний жанр. Драйвові ритми на м’ячах “Україна вільна!”