З 15.05.2023 по 19.05.2023 року у дошкільному закладі був проведений “Тиждень безпеки дитини”
З метою практичного закріплення дітьми теоретичних знань, умінь та навичок з питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я, практичної перевірки здатності дитячих колективів та працівників закладу чітко діяти у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та в умовах ведення бойових дій на території України в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад №35 Вінницької міської ради» був проведений «Тиждень безпеки дитини».
Дошкільники навчались надавати першу допомогу та самодопомогу при опіках, ознайомились з небезпекою від вживання грибів та допомогою при отруєнні, удосконалили знання про лікарські рослини нашої місцевості. Також вони мали змогу повторити і закріпити правила поводження під час виникнення пожежі, закріплювали знання про правила поведінки під час відсутності дорослих вдома, пригадали правила поведінки на дорозі і у дворі, відпрацьовували дії на випадок надзвичайних, несприятливих побутових, нестандартних ситуацій та в умовах загрози терористичного акту.
Під час проведення занять «Щоб не сталося біди, пам’ятай про це завжди», «Небезпечні забави лисенятка Фреді», «Небезпечні речі для малечі» діти повторили правила безпечної поведінки під час розваг, ігор, катання на велосипеді, самокаті. А проведення заняття «Грибна абетка», «Пригоди лісових друзів», «Не бери ліки без дозволу дорослих» підвело дітей до висновку, що під час прогулянок чи походів до лісу потрібно бути дуже обережними, не брати до роту незнайомі рослини та гриби, тому що можна ними отруїтися.
Проведення занять «Діти і вулиця. Правила дорожнього руху», «Наш друг – світлофор», «Безпека на дорозі – безпека життя», «Зелений вогник» сприяло повторенню та закріпленню правил дорожнього руху дітьми, безпечного перебування на вулиці, поглибленню знань дітей про дорожні знаки та їх призначення.
Під час проведення уроків практичного життя за темами: «Небезпечні предмети на вулиці та вдома», «Дрібні предмети – не іграшки», «Ніж гостре лезо має», «Пожежа – правила евакуації», «Щоб не сталося біди …» для дітей були закріплені правила користування предметами побуту. Діти закріпили правила безпечної поведінки з електроприладами, ріжучими предметами, поведінці під час виникнення пожежі, поводження з незнайомими предметами, з чужими іграшками на вулиці.