Досягнення 2012 – 2013 н.р

Найуспішніші акції

Гості нашого  дошкільного закладу

З досвідом роботи дошкільного закладу за останні роки познайомилися освітяни з міста Рівного (2003 р.), з Білорусі (2005 р), Києва ( 2006 р.), Тернополя (2006 р.), Львова (2008 р.), Бердичева ( 2010 р.), Закарпаття (2011 р.), Севастополя (2012р.), делегація на чолі з Головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (2012 р.)

2012 -2013 н.р.

Вересень – І місце в конкурсі по підготовці закладів освіти міста до нового навчального року

Вересень – участь в конкусі “Дні здоров ‘я у дошкільному закладі”.Дошкільний заклад став лауреатом конкурсу, колектив нагороджений дипломами

Вересень – участь дітей у привітанні педагогів до Дня дошкільника

Вересень – ІІ місце в рамках реалізації  Програми “Розвиток  інформаційних, телекомунікаційних  та інноваційних технологій  в закладах освітиВінницької області до 2015 р.”

Жовтень – Участь дошкільників в VІІ Малих олімпійських іграх.

Переможці: Прищак Назар (баскетбол – І місце), Добровольська Діана (шахмати – І місце)

Листопад – Інтерв’ю керівника дошкільного закладу Горобчук Н.С. та батьків вихованців (Телеканал Еверест )

Грудень – Перемога в конкурсі «Зимова феєрія»

Грудень – Перемога в конкурсі «Дерево роду» – родина Міши Ігнатієва – група № 5