Департамент Вінницької міської ради 
Комунальний заклад 
„Дошкільний навчальний заклад №35 Вінницької міської ради”;
21036 м. Вінниця, вул. Хмельніцьке шосе 16
тел: (0432) 59-21-53   ; email: vndnz35@ukr.net

Ярмарок

Щорічна осіння ярмарка з веселощами та частуваннями відбулась у 35 садочку міста Вінниці. Напередодні свята матусі та татусі переодягаються в українське традиційне вбрання, старанно готують свої коронні страви, аби потім якомога вигідніше їх продати. Адже, виручка з смачної торгівлі піде на розвиток їхніх діток.

 

5 thoughts on “Ярмарок

  1. Відвідавши вже не вперше осінній ярмарок я отримала масу задоволення. Настільки все організовано оформлено в українських традиціях.Було цікаво і батькам і дітям проводилися конкурси,фотосесії,майстер-клас під час яких батьки активно приймали участь.Була проведена величезна робота колективу,за що їм велике спасибі.Колектив цьго садочку приділяють велику увагу розвитку дитини за що ми їм дуже вдячні.

  2. Моя дитина відвідує садочок із задоволенням. Садочок дійсно відповідає санаторним стандартам. Дуже приємні вихователі. Креативний підхід до навчання. Я задоволена що мої діти ділвідують цей заклад.

  3. В дитячому садочку надзвичайно цікаво організовуються і проводяться свята та розваги.Я отримала задоволення від осінньої ярмарки.Свято відбулося на високому рівні.

  4. Найкращий садочок у м.Вінниці. Дитина ходить із задоволенням. Прекрасні вихователі та увесь колектив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *