![](https://dnz35.edu.vn.ua/wp-content/uploads/6-1-315x172.jpg)
Педагоги та діти нашого дошкільного закладу долучитися до ІІІ Міжнародного заняття доброти. З 26 лютого по 1 березня 2024 року було проведено серію занять, екскурсій присвячених собакам та котам. Ми стали учасниками рекорду України!
Педагоги та діти нашого дошкільного закладу долучитися до ІІІ Міжнародного заняття доброти. З 26 лютого по 1 березня 2024 року було проведено серію занять, екскурсій присвячених собакам та котам. Ми стали учасниками рекорду України!