Департамент Вінницької міської ради
„Дошкільний навчальний заклад №35 Вінницької міської ради”;
21036 м. Вінниця, вул. Хмельніцьке шосе 16
тел: (0432) 59-21-53   ; email: vndnz35@ukr.net

Освітні програми, що реаізуються в закладі

У 2021-2022 навчальному році Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 35 Вінницької міської ради» освітньо-виховну роботу здійснює за програмами:

Комплексна програма:

• «Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. Огнев´юк В.О., авт. коллектив – Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Вертугіна В.М. та ін.);

Парціальні програми:

• «Дитина у світі дорожнього руху”, програма з формування основ безпеки поведінки дітей дошкільного віку  під час дорожнього руху (О.А.Тимовський)
  • «Англійська мова для дітей дошкільного віку», програма та методичні рекомендації  (Кулікова І.А., Шкваріна Т.М.)
  • “Безмежний світз з LEGO”, програма озвитку дітей від 2 до 6 років та методичні рекомендації  (О.Ю.Рома)
  • «Мудрі шахи», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи   Семизорова В.В., Духновська О.І.,  Пащенко Л.Ю.