Департамент Вінницької міської ради 
Комунальний заклад 
„Дошкільний навчальний заклад №35 Вінницької міської ради”;
21036 м. Вінниця, вул. Хмельніцьке шосе 16
тел: (0432) 59-21-53   ; email: vndnz35@ukr.net

Звітує батьківський комітет

Звіт заступника голови батьківського комітету КЗ “ДНЗ №35 ВМР” Гулюк Т. за 2017-2018 навчальний рік. Робота зі зміцнення матеріально-технічної бази.

Реквізити спеціального розрахункового рахунку ДНЗ № 35

Р/р 31550301162750 в ГУ ДКСУ у Він. обл.

МФО 802015

код ЄДРПО 26243467

Слід зазначити, що адміністративно-господарча робота дошкільного закладу була спрямована на створення усіх належних умов для виконання освітнього процесу. Пріоритетними напрямками у сфері матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності залишається обладнання і оснащення педагогічного процесу, методичної та фізкультурно-оздоровчої бази Поступове осучаснений предметно-просторового середовища закладу, його розвиток можливий тільки за умов засвоєння нововведень, бачення власної перспективи розвитку, плідної співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу Ми намагаємось не лише зберігати матеріально-технічну базу, але й помітно її розширювати.

За період 2017-2018 навчального року батьками вихованців надана благодійна допомога дошкільному навчальному закладу № 35. А саме:

  1. Зроблено ремонт в умивальній кімнаті групи № 1, проведено демонтаж умивальників та придбані плитка, дзеркало з кріпленням, будівельні матеріали, умивальники, кріплення для умивальників, сифони, вагонка, зливний трап та каструля для хліба на суму – 20305,65 грн. будуть використані на поточний ремонт в липні.
  2. Встановлено огорожу на ігровому майданчику групи № 2, для освітнього процесу придбано дидактичний матеріал, для дітей придбано дитячі стільчики, а також каструлю для хліба. Витрати склали 12593,63 грн. Залишок 4326,37 грн. планується використати на проведення поточного ремонту.
  3. В групі № 3 проведено заміну стільниці та полиці для посуду, придбано шланги для води, посуд. У роздягальну кімнату придбали шафу для інвентаря, в групову кімнату телевізор з кріпленням. На ігровому майданчику встановили магнітні дошки «Квітка» для малювання та будівельні матеріали для встановлення дошок Загальні витрати групи склали 13699,28 грн. Залишок 2740,72 грн.
  4. Для встановлення огорожі на ігровому майданчику групи № 4 було придбано сітку «Рабиця» та матеріали для монтажу. Проведено ремонт пилососа, придбано екрани радіаторні, плафон, новий посуд, каструля. Для дітей придбано горшки та стільчики. Витрати групи склали 13969 грн. Залишок 5111 грн.
  5. Зроблено косметичний ремонт групової кімнати групи № 5. Проведено демонтаж та встановлення дверей, демонтаж та встановлення шафи. Придбано ролети на вікна та матеріали для ремонту. Витрачено 13296,64 грн. Залишок становить 1661,91 грн.
  6. Проведено ремонт спальної кімнати в групі № 6. Для цього було придбано шпалери, фарба, багети, клей, ґрунтовка та інші матеріали. Також придбано вимикач, розетку, кран. На ремонт витрачено 9792 грн. Залишок склав 6888 грн.
  7. У спальній кімнаті групи № 7 встановлено натяжну стелю. А також придбано кран- змішувач, тумба для інвентарю, замок та серцевина Витрати склали 9793 грн. Залишок 367 грн.
  8. Зроблено ремонт умивальної кімнати в групі № 8, а саме встановлено натяжну стелю, придбано матеріали для ремонту та карниз і тюль. В спальній кімнаті демонтовано двері та встановлені нові, придбано дзеркало, плафони, годинник, тканина на покривала для дитячих ліжечок, килим на підлогу. Придбано каструлю для хліба та матеріали для трудової діяльності дітей. Витрати склали 14545,54грн. Залишок 214,46 грн.
  9. Для групи № 9 придбано дитячі ліжечка (10 шт.), шафа для дидактичного матеріалу, письмовий стіл, каструля для хліба та набір садовий дитячий. Витрачено 15999 грн. Залишок 161 грн.
  10. В групі № 10 проведено частковий ремонт умивальної кімнати. Встановлено натяжну стелю, відремонтовано підлогу, відкоси Придбано шафи для рушничків, крани, світильник світлодіодний, фарба. Витрачено 10757 грн. Залишок 2503 грн.

По дошкільному закладу:

Для проведення дитячих розваг придбано ляльковий театр на суму 1860 грн.; Для музичної зали придбано картон формату АЗ (5 шт.), килим на підлогу (36мг по 200грн.) на суму 7267,50 грн.

Для виступу дітей на конкурсі «Чарівна квітка» придбано трубу для виготовлення паличок (7м по15грн.), пошито костюми для дівчаток «Амазонка» (11 шт. по 220 грн.), костюми для хлопчиків «Хімба» (8 шт. по 220 грн.) та придбано шляпи для хлопчиків (10 шт. по 75 грн.) на суму 5035 грн.

Для виступу дітей під час відкриття ДНЗ № 20 придбано нитки для в’язання елементів костюма (500 г.) на суму 235 грн.

Для оформлення свята осені було придбано калину, тичинки, стрічки, кольоровий папір на суму 69,59 грн.

В ігровій кімнаті практичного психолога проведено частковий ремонт встановлено металопластикову перегородку, замінено розетки та придбано профіль, кріплення, шуруп універсальний, дюбель розпірний гіпс, розетку та коробку під розетку на суму 3640,74 грн.

Проведено ремонт біля музичної зали, встановлено екран декоративний на чавунний радіатор (2 шт.) та лампи в коридор на суму 762,95 грн.

В спортивній залі для ремонту батутів було проведено зварювальні роботи та придбано болти, стартери «Рhilips», резина технічна на суму 333,40 грн.

Також придбано журнал бракеражу сирих продуктів, журнал складського обліку та виписка з історії розвитку дитини на суму 245 грн.

На харчоблоці проведено ремонт котла на суму 600 грн.

В алею «Зірок» першого корпусу в дарунок дитячому садочку від випускників придбано тюль (38м по 155 грн) з стрічкою на суму 5950 грн.

Всі ми живемо в суспільстві, де треба дотримуватися певних норм і правил поведінки в дорожньо-транспортній обстановці.

Найчастіше винуватцями дорожньо-транспортних пригод є самі діти, які грають поблизу доріг, переходять вулицю в недозволених місцях. Однак діти дошкільного віку – це особлива категорія пішоходів і пасажирів. До них не можна підходити з тією ж міркою, як і до дорослих, адже для них дослівне трактування Правил дорожнього руху неприйнятна.

Сьогодні дитячий садок прагне забезпечити своїм вихованцям якісну, універсальну освіту, забезпечити високий рівень загальної культури, в тому числі і культури на дорозі. Дотримання правил безпечного життя має стати усвідомленою необхідністю.

         Відомо, що звички, закріплені в дитинстві, залишаються на все життя. Ось чому з самого раннього віку необхідно вчити дітей правилам дорожнього руху. Тому в цьому році на території садочку розпочато будівництво дитячого містечка з невеликими вулицями з розміткою, будуть розташовані різноманітні дитячі машинки, дорожні знаки, світлофори, регулювальник.

Для дітей містечко буде дуже цікавим – вони будуть бачити у цьому гарну гру з різнокольоровими знаками. Їх легко буде запам’ятати, буде можливість спробувати себе і у ролі водія, і у ролі пішохода. Це ефективно, тому, шо діти знатимуть вже, що означає той чи інший знак і знатимуть, що означає порушення Правил дорожнього руху.

Частина машинок вже встановлено, та внесено задаток за роботу – 18000 грн.

Витрати по ЗДО складають 45684.59 грн. Залишок 37735.41 грн. планується витратити на дооблаштування дитячого містечка, роботи над яким будуть закінчені у серпні 2018 року, та поточний ремонт протягом липня місяця.

Шановні батьки!

Ми постійно кудись поспішаємо, на роботу, по важливих справах, і кожну хвилину шалено переживаємо за своїх дітей. І ми з вами щасливі в тому, що протягом дня можемо бути спокійні за них. Адже щодня передаємо їх в турботливі, ніжні та лагідні руки працівників закладу дошкільної освіти № 35. Ви є, доказом того, що в світі існують люди, які люблять свою роботу, які оберігають і віддають частинку свого серця нашим малюкам.

Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що вихованці садочка в повній мірі отримують цей приклад у нашому закладі. Тож нехай доброчинність вернеться до Вас сторицею.

За це особливо велика подяка керівнику дошкільного закладу Наталії Семенівні Горобчук. Адже створити такий колектив, так організувати роботу може справжній педагог, керівник та людина з великим серцем та щирою душею. Дякуємо вам за це. Хай Ваша невичерпна енергія заряджає колектив однодумців, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання. Бажаємо вам і вашому колективу, щоб вашу роботу завжди цінували не тільки батьки, а й держава, щомісяця добавляючи зарплату і отримуючи премії.

Звіт голови батьківського комітету КЗ “ДНЗ №35 ВМР” Прищак О. О. за 2016-2017 навчальний рік

І півріччя

Реквізити спеціального розрахункового рахунку ДНЗ № 35

Р/р 31550301162750 в ГУ ДКСУ у Він. обл.

МФО 802015

код ЄДРПО 26243467

Адміністративно-господарська робота дошкільного закладу була спрямована на створення усіх належних умов для виконання освітнього процесу. Пріоритетними напрямками у сфері матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності залишається обладнання і оснащення педагогічного процесу, методичної та фізкультурно-оздоровчої бази. Поступове осучаснення предметно-просторового середовища закладу, його розвиток можливий тільки за умов засвоєння нововведень, бачення власної перспективи розвитку, плідної співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу. Ми намагаємось не лише зберігати матеріально-технічну базу, але й помітно її розширювати.

За звітний період  надійшло:

Найменування видатківСума (грн.)
Надійшло17910,00
Нагородження груп переможців конкурсу по підготовці до навчального року:
-Гра «Магазин»
-Гра «Лікар»
-Гра «Кухня»
-Іграшка «Праска»

101,50
55,50
69,50
98,50
Рекреація І поверх
-Стенд «Пазли»
1776
Методкабінет
-Ремонт МФУ
290
Музична зала
Музичні інструменти:
-Барабан 12 шт. по 124,24 грн.
-Тамбурін 4 шт. по 239,25 грн.
-Ксилофон 2 шт. по 291 грн.

1490,88
957
582
Спортивна зала
-М’ячі
-Насос з голкою
-Гра «Городки»
1036
65
125
Методкабінет
-Журнал «Дошкільне виховання» з додатками
-Журнал «Вихователь-методист»
-Жорсткий диск
862,94
756
1450
Музична зала
-Інструмент «Музика дощу»
-Дзвоники 10 шт.
200
341
Музична зала
-Гірлянда електрична 2 шт. по 97,65
-Декор для музичної зали 10 шт. по 5,50 грн
195,30
50
Кабінет діловода
-Заправка та ремонт картриджа
137
Харчоблок
-Комплект посуду
154
Медична частина (ремонт туалету)
-Змішувач настінний
-Трійник каналізаційний
-Трійник каналізаційний
-Труба з раструбом
-Стрічка Фум 19 мм
-Шланг для води
-Компакт
-Гофрована труба для унітазу
-Фуга 3 кг
673,32
35,46
26,32
69,96
21,60
64,68
948
73,50
266,29
Коридор біля медичної частини (підлога)
-Плитка 15.073 по 135,90 грн.
-Клей ПЦ ІІ 3 шт. по 52,98
-Клей Ферозіт 5 шт.
-Доставка
2027,92
158,94
355,15
95
Медичний кабінет
Ремонт стелі
2300
Всього використано17909,26
Залишок0,74

Звіт батьківського комітету з 1 січня по 31 серпня 2016 року

Реквізити спеціального розрахункового рахунку ДНЗ № 35

Р/р 31550301162750 в ГУ ДКСУ у Він. обл.

МФО 802015

код ЄДРПО 26243467

№ групиЗібрано коштів (грн)Витрати на ремонтСума (грн)Витрати на придбанняСума (грн)
111892,03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Витрачено: 11892,03
Встановлення огорожі7608Матеріал для ігрового майданчика

Рушники 30 шт.

Чашки 30 шт.

Плівка для ламінування

Паролон

Ємності для ігор з водою

Вапно

Замок на хвіртку

Засіб для очищення труб

Журнал обліку

Корм для черепахи

Петунії

Залишок:
14501200

455

620,67


187,20

175


37,80

31

21,50


21,46

64,40


20

0
212424
 
 
 
Витрачено:
12424
Ремонт стелі
Замки врізні
4800
116
Ролети в групову кімнату

Постільна білизна 22 шт.

Навчально-наочний матеріал
 
Залишок:
3420


3300


788

 
0
312999,79
 
 
 
 
 
 
 
 
Витрачено:
12999,79
Шафа для одягу та інвентаря

Шафа для методичних матеріалів

Меблі у ванну кімнату

Тюль, люверси, крючки, сітка

Пенал з шухлядами

Шафа з шухлядами

Розвивальна гра по сенсориці

Фарба та розчинник
 
Залишок:
1353


15063555


1286


1833


2976


339, 79


151
 

0
412620,2
 
 
 
 
 
Витрачено:
12620,2
Паркан для майданчика

Гойдалки (каталки-пружинки) 2 шт.

Килим

Фільтр для акваріума

Сантехнічні деталі
 
Залишок:
3000


4000


5300

235


85,20
 
0
520817
 
 
Витрачено:
20817
Ремонт санвузла та ванної кімнати17631Вішалки для рушників

Жалюзі 1 шт.
 
Залишок:
2386


800
 
0
614744
 
 
 
 
Витрачено:
14744
Ремонт мийки:
 
Кран в мийку (гусак)

Сифон
60


 60Постільна білизна 30 шт.

Тюль, тесьма 21 м

Ролетки тканеві на вікна
 
 
Залишок:
4130


2205

8289

 
 
0
714869
 
 
 
 
 
 
Витрачено:
14869
Меблі дитячі "Кораблик"

Ролетки тканеві на вікна

Шаф "Український куточок"

Двері для шафи

Рушники 30 шт.

Ролетки тканеві на вікна
 
Залишок:
7680


1449


820


300

1200

3420
 

0
814705
 
Витрачено:
14705
Заміна вікон14075Контейнери для наочного матеріалу
 
Залишок:
630
 


0
913456,66
 
 
Витрачено:
13456,66
Ремонт стелі
Ремонт спальної кімнати
7500
5956,66
Залишок:0
1013230,13
 
 
 
Витрачено:
13230,13
Заміна вікон6443,9Медіаплеєр мультимедійний

Постільна білизна 30 шт.

Канцтовари
 
Залишок:
1100


4500


1186,23
 
0
Сад44830
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Витрачено:
44830
Заміна вікон у методкабінеті та кабінеті завгоспа9000Обладнання в спортивну залу

Карниз для ширми в музичну залу

Тюль в музичну залу 45 м

Штора театральна 2 шт по 21,5 м

Антресолі з замками

Стіл письмовий угловий

Меблі в ізолятор:
Навісний ящик для паперів

Навісна полиця
Антрисоль

Стіл під комп'ютер

Залишок:
19897


2700


2475


2365


2436


2500
 

958

688


448


1363

0