Освітні програми, що реаізуються в закладі

Організація освітньої діяльності у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 35 Вінницької міської ради» базується на змісті Законів України «Про освіту» та «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти, Положення про дошкільний навчальний заклад та санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів
Базовий компонент дошкільної освіти є Державним стандартом дошкільної освіти.

У 2023-2024 навчальному році комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 35 Вінницької міської ради» освітньо-виховну роботу здійснює за програмами:

Комплексна програма:

• «Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. Огнев´юк В.О., авт. коллектив – Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Вертугіна В.М. та ін.);

Парціальні програми:

• «Дитина у світі дорожнього руху”, програма з формування основ безпеки поведінки дітей дошкільного віку  під час дорожнього руху (О.А.Тимовський)
  • «Англійська мова для дітей дошкільного віку», програма та методичні рекомендації  (Кулікова І.А., Шкваріна Т.М.)
  • “Безмежний світз з LEGO”, програма озвитку дітей від 2 до 6 років та методичні рекомендації  (О.Ю.Рома)
  • «Мудрі шахи», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи   Семизорова В.В., Духновська О.І.,  Пащенко Л.Ю.