Історія нашого закладу

В сонячний теплий літній ранок -12 червня 1967 року дитячий садок “Віночок” гостинно відкрив двері для перших вихованців. Завідуюча – Чернова Марія Іванівна, методист – Маладика Надія Павлівна, лікар Клоц Марія Яківна радо приймали дітей.

Установа побудована для оздоровлення тубінфікованих та ослаблених малюків, атакож для діток з малими та згасаючими формами туберкульозу. Приміще розраховано на 6 груп, з них – 2 ясельні та 4 дошкільні. Всі групи були цілодобовими,тому що для профілактики потрібно було ізолювати тубінфікованих дітей. Згодом добудовано ще один корпус, який розміщував у собі ще 4 групи. З того часу у дошкільном закладі 4 ясельні та 6 дошкільних груп, що дало змогу оздоровити та виховати більшу кількість дітей. Крім того, почав функціонувати медичний кабінет такабінет лікаря,а також відкрито фізкультурний зал.

З 1967 р. по 1981 р. завідуючою працювала Троніна Раїса Харитонівна, а з 1981 по 1984 р.р. керувала колективом Тунік Адель Миколаївна. За часи її завідування перебудовали дах будівлі.За успіхи у роботі колектив закладу занесений на обласну Дошку Пошани та нагороджений перехідним Червоним Прапором.

З 1984 р. по 1997 р. працювала завідуючою дошкільним закладом Герасимова Л.Є. Людмила Євгенівна – не лише чудовий керівник. Вона брала активну участь в роботі міського та обласного профспілкового комітету освітян, була членом КПРС, секретарем партійної організації дитсадків Ленінського району. За час її керівництва у садочку створено та облаштовано фізіотерапевтичний кабінет, такий необхідний у санаторному закладі.

З грудня 1997 року керівником дошкільного навчального закладу призначена Горобчук Н.С. Очолює колектив дошкільного навчального закладу No 35 з 1997 року.

Освіта: вища. Стаж роботи – 34 роки. Має педагогічні звання “вихователь – методист”, “Відмінник освіти України”. В 2005 році нагороджена подякою Київського міського голови та іменним годинником. Учасник Всеукраїнського конкурсу “Інноватика в освіті України” – нагороджена Почесним дипломом. В 2009 році нагороджена нагрудним знаком “Софія Русова”.  Переможець конкурсу “Людина року” в номінації “Жінка” занесена на обласну дошкупошани “Працяі звитяга вінничан”. Делегат І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти та ІІІ Всеукраїнського з’їзду педагогічних працівників. Лауреат першої обласної премії – 2012р. Член Координаційної ради “Місто дружнє до дітей”, член Колегії обласного департаменту освіти, член міської атестаційної комісії. Переможець міського конкурсу на кращий навчально-методичний посібник в рамках акції “Ярмарок фахових сподівань” – володар “Подільської Вікторії – 2013” Лауреат щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам – 2013р. Дошкільний навчальний заклад No35 лауреат конкурсу “Інноватика в освіті України”, нагороджений золотим дипломом. Лауреат міжнародної виставки ” Сучасні заклади освіти ” 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 ,2015р., нагороджений двома Золотими, трьома Срібними та Бронзовою медалями. Заклад здобув перемогу в обласних педагогічних грантах:

• 2012 рік – 2 місце – 20 тисяч гривень
  • 2014 рік – 1 місце – 20 тисяч гривень
  • 2016 рік – 1 місце – 15 тисяч гривень
  • 2017 рік – 3 місце – 10 тисяч гривень

Дошкільний заклад в рейтинговій оцінці навчальних закладів здобув перемоги:

• в 2009 році – ІІІ місце – 3 тисяч гривень
  • в 2010 році – І місце – 10 тисяч гривень