Кадровий склад вихователів закладу

Прізвище, ім’я, по батьковіКатегорія (тарифний розряд)ПосадаНазва навчального закладу, який закінчив(коли не закінчив, то зазначити з якого курсу вибув)Спеціальність за одержаною освітоюЗвання, державні нагороди
1Горобчук
Наталія
Семенівна
вища,
16 т.р.
завідувач  КЗ «ДНЗ № 35 ВМл³нницький державний педагогічний інститут , 1983 р.учитель англійської мовинагрудний знак «Відмінник освіти», «Софія Русова»
вища,
14 т.р.
виховательВінницький державний педагогічний інститутанглійська мова«вихователь-методист»
2Ковальчук
Дар'я Олександрівна
«ІІ категорія»
вихователь-методистВінницький державний педагогічний університет, 2009 р.,
Він. обл.. комунальний педколедж 2015 р
Вінницька академії неперервної освіти, 2017
Педагогіка і методика середньої освіти. Укр. мова і літ-р,

Практична психологія
«ІІ категорія»
практичний психологВінницький державний педагогічний університет, 2009 р.,
Він. обл.. комунальний педколедж 2015 р
Вінницька академії неперервної освіти, 2017
Педагогіка і методика середньої освіти. Укр. мова і літ-р,

Практична психологія
3Павловська
Ірина
вища категорія
14 т.р.
вихователь-методистУманський педагогічний університет, 2012 р.Дошкільне виховання«вихователь-методист»
14 т.р.практичний психологУманський педагогічний університет, 2012 р.Дошкільне виховання, практичний психолог
4Хомюк
12 т.р.
музичний керівникВінницьке музичне училище,   Вінницький  педагогічний інститут, 1997 р.музичне виховання"вихователь-методист"
5Балтаг
Альбіна
Володимирівна
І кат.
виховательЖитомирський
державний університет
ВОКТПК
6Глущенко
Інна
Борисівна
9 т.р.інструктор з фізкультуриВінницьке педагогічне училище, 1991 р.Дошкільне виховання«вихователь-методист»
7Бабич
Олена Олександрівна
11 т.р.виховательВінницьке педагогічне училище, 1997 р.Дошкільне виховання"вихователь-методист"
8Дробаха
Валентина Михайлівна
11 т.р.виховательВінницьке педагогічне училище, 1995 р.початкове навчання"вихователь-методист"
9Слоквіч
Степанівна
11 т.р.виховательВінницьке педагогічне училище, 1987 р.Виховання в дошкільних закладах
10Колісник
Тетяна
Іванівна
вища кат. ,
14 т.р.
виховательПереяслав-Хмельницький державний педагогічний університет, 2005 р.Дошкільне виховання"вихователь-методист"
11Плахотнюк Людмила
вища кат. ,
виховательВінницьке педагогічне училище
Вінницький державний педагогічний університет, 2008Дошкільне виховання.
Педагогіка і методика середньої освіти. Початкове навчання і практична психологія"вихователь-
методист"
12Харевська
Наталія
Юріївна
11 т.р.виховательУчилище Вінницького державного педагогічного університету,  1999 р.Дошкільне виховання
13Тернавська
Ірина
Анатоліївна
11 т.р.виховательВінницький державний педагогічний університет Вчитель української мови і літератури, англійської мови тазарубіжної літератури
14Колісник
Лілія
Миколаївна
14 т.р.
виховательВінницьке педагогічне училище             Вінницький державний педагогічний університет, 2006 р.Дошкільне виховання.  Педаогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література«вихователь-методист»
17Мадай
Григорівна
11 т.р.виховательВінницьке педагогічне училище, 1992Дошкільне виховання
18Якубівська
Вікторія
Андріївна
виховательВінницький державний педагогічний університетпедагогіка і методика середньої освіти.
19Мороз
Анатоліївна
11 т.р.виховательБарське педагогічне училище, 1993викладання в початкових класах«вихователь-методист»
20Гуцол
Василівна
11 т.р.виховательВінницьке педагогічне училище,1990Дошкільне виховання
21Буняк
Світлана Олександрівна
11 т.р.виховательНемирівське педагогічне училище, 1986викладання в початкових класах ЗОШ«вихователь-методист»
22Матвієнко
Олексіївна
11 т.р.виховательВінницький державний педагогічний університет, 2010Педагогика і методика середньої освіти. Мова та література (англ., німецька)
23Поліщук Світлана Юріївнаспеціаліст
11 т.р.
виховательВінницький державний педагогічний університет, 2012 р.
ВОКГПК 2017 р. 2017
Українська мова і література
дошкільна освіта
25Ткачук
Руслана Миколаївна
11 т.р.виховательУчилище Вінницького державного педагогічного університету, 2004 р.Дошкільне виховання
26Франко
Вікторівна
14 т.р.
виховательВінницьке педагогічне училище           Вінницький державний педагогічний інститутДошкільне виховання.
Географія«вихователь-методист»