Ноутбук із цукерок

Цей оригінальний подарунок з цукерок можна взяти за основу багатьох інших композицій. Ноутбук можна легко зробити з коробки від цукерок , яку прикрашають цукерками із зовнішнього боку. Коробка повинна відкриватися і закриватисяся кришкою, яка буде служити “монітором” ноутбука-композиції. Якщо у вас не знайдеться відповідної коробки, основу виробу можна зробити з шматка пінопласту.

Для роботи вам знадобляться:

– Цукерки (плоскі і прямокутні)

– Пінопласт (товщина – 2 см)

– Блискучий папір

– Роздрукована сторінка з зображенням заставки Windows

– Скотч

– Клей

– Ніж для паперу

– Ручка

– Товстий дріт

– НожиціПриступимо до роботи:

1) Викладіть плоскі цукерки, щоб отримати контур майбутнього ноутбука і обведіть контур ручкою.

2) Виріжте з пінопласту по контуру два однакових прямокутника , потім оберніть кожен з них в блискучий папір або фольгу. Це будуть головні деталі ноутбука – монітор і клавіатура.3) Візьміть першу заготовку і приклейте в центрі неї роздруківку з комп’ютерною заставкою

.4) Викладіть плоскі довгі цукерки з усіх боків від картинки.

5) Викладіть цукерки і приклейте їх до другої заготівлі, яка буде клавіатурою .

Наприклад, ось так можна використати більш високі прямокутні цукерки , щоб отримати клавіші:

6)Приклейте цукерки до зовнішньої стороні ноутбука 7) Обклейте цукерками бічні сторони заготовок , та тільки з трьох сторін. Четверта сторона вам знадобиться для кріплення. Для цього використовуйте товстий дріт, встромивши її в торець монітора .

8) Зігніть дріт під бажаним кутом і вставте другий кінець в заготовку для клавіатури. Щоб з’єднати її з монітором.

9) У вас вийде відкритий ноутбук.Ось ще кілька варіантів ноутбука з цукерок , який стане відмінним подарунком для коханих чоловіків-ласунів: