Інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет»

З метою збереження фізичного й емоційного здоров’я дітей  під час воєнного стану в Україні у дошкільному закладі проведено Інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет». Заходи сприяли розширенню та поглибленню знань дітей та дорослих про основні небезпечні чинники довкілля та були направлені на розуміння цінності власного життя та здоров’я, основ здорового способу життя. Педагогами закладу були проведені серії тематичних занять, бесід, екскурсій, вікторини.Проведення різних форм роботи було спрямовано на формування у дітей твердих переконань щодо збереження власного здоров’я, дотримання чистоти тіла та занять спортом, загартування; правил безпечного перебування на вулиці, правил поводження з незнайомими людьми; уявлень про основні правила поведінки в екстремальних ситуаціях; обережного поводження з ліками, побутовою хімією; поліпшення роботи з профілактики шкідливих звичок у дітей.

Фотоколаж проведення інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет»