Конкурс дитячої творчості «Дитячі історії про…»

#ДИТЯЧІ_ІСТОРІЇ_ПРО_НАЙГОЛОВНІШЕ!

Шановні родини наших вихованців!

Запрошуємо Вас взяти участь у міському Конкурсі дитячої творчості  «Дитячі історії про…», що проводиться серед закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади  та організовано на виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року.

Метою Конкурсу є:  розвиток духовності і моральності у дітей дошкільного віку, утвердження традиційних сімейних, і культурних цінностей; формування мовленнєвої культури; розвиток фантазії та творчих здібностей у дітей; надання можливості кожному учаснику відчути радість від досягнення успіху; популяризація книги та читання української мовою; виховання художнього смаку.

Учасники Конкурсу: діти дошкільного віку, батьки, працівники закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади.

Конкурс проводиться у ІІ тури:

• І тур проводиться у період з 21.11.2023 по 21.12.2023 у закладі дошкільної освіти
  • ІІ тур – міський (22.12.2023 по 29.12.2023) – оцінювання поданих робіт членами журі, визначення переможців.

Номінації Конкурсу:

–   «Кольори нашої ПЕРЕМОГИ» (мрії про Україну, Мир тощо);

«Додай Вінниці своїх барв» (історичні нариси про рідний край, природу, культуру тощо);

«Цікаві історії» (дошкільні, особисті, родинні (звичаї, традиції), казкові, новорічні історії тощо).

ВИМОГИ ЩОДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

• Конкурсні матеріали подаються у зазначений термін, лише з однієї номінації.
  • Учасники Конкурсу кожної номінації готують книжку-саморобку, яка має бути яскравою, гарно оформленою за змістом і жанром.
  •  Книжка-саморобка має бути виконана за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів та художніх засобів.

Критерії, за якими оцінюються роботи учасників:

• змістовність та повнота розкриття теми;
  • рівень майстерності та техніка виконання;
  • композиційне та кольорове рішення;
  • культура оформлення роботи;
  • творчий підхід до виконання роботи (креативність, використання оригінальних технік та нестандартних матеріалів).

Результати конкурсу